Domů

Římsko-milánské hory

Fotky

Video z taneční zábavy

Středa 18.1.

Zdravíme Vás všechny,

dnes byl den ve znamení závodů a využití času na maximum. Lyžovali jsme dopo, odpo i večer. Na fotkách můžete vidět, jak se nám v slalomu dařilo, zvláště někteří měli rychlost neuvěřitelnou podobající se rychlé střele skoro je nebylo vidět. 

Odpoledne šly všechny skupiny na sjezdovku a dopilovávali svůj styl, pro trojku to bylo poprvé a vedli si velmi dobře. Většina neměla lyžování dost, takže šla lyžovat i po večeři. Zbytek se v cuku letu sbalil a seděli jsme si na pohovce a zpívali s kytarou, pak se šel hrát Bang. 

Zítra se už jen vydatně nasnídáme a pak už hurá za Vámi, moc se na Vás těšíme.

Ř&M


Úterý 17.1.

Ahoj všichni,

celý den nám svítilo sluníčko. Dopoledne jsme lyžovali a trénovali na zítřejší závody, každým dnem se zlepšujeme. 

Odpoledne jsme šli do Vrchlabí, cestou jsme trhali rampouchy, kde se dalo, koulovali se a snažili se strefit koulí do kabinkové lanovky. Ve Vrchlabí jsme navštivili Krkonošské muzeum, viděli jsme místní betlémy, ručně malovaný nábytek a další typické symboly Krkonoš. Dalším důležitým bodem programu byla návštěva Billy, kde jsme skoupili, co se dalo (co učitelé povolili :).

Za dvacet minut nám začíná taneční zábava. V námi vytvořeném playlistu máme už 54 písniček. 

Mějte se,

Ř&M


Pondělí 16.1. 

Ahoj všem,

dnes jsme poprvé lyžovali celý den. Do třetí skupiny přibyla nová začátečnice - paní učitelka Dominika, měla skvělé instruktory - Domču, Kristinku a Daniela. Všichni jsme se něco nového naučili. Hodně jsme si zajezdili, protože tu nejsou žádné fronty.

Po večeři jsme měli soutěž o nejlepší iglú. Zítra ráno budou výsledky. Mezitím se podívejte do alba na spoustu nových fotek! 

Dobrou noc,

Ř&M

Neděle, 15.1.

Milí rodiče,

ráno jsme hned po snídani (mohli jsme si dát párky! :) šli na autobus do Vrchlabí, kam jsme šli na mši do kostela sv. Vavřince. Původně jsme měli zpívat jen jednu písničku, ale onemocněl jim varhaník, tak jsme zpívali celou mši. Na konci mše nám dokonce zatleskal celý kostel. 

Je tu všude spousta rampuchů, tak je úplně nejvíc "epic" nějaký získat. 

Před obědem jsme se ještě stihli rozřadit do skupin a po obědě a poledním klidu jsme už šli lyžovat. Třetí skupina si to užila ve školičce, druhá a první skupina už jela na kotvě! 

Během večerního programu jsme se koulovali, vytvářeli jsme si bunkry a bobovali. 

Určitě se nám bude dobře spát.

Římani a Miláňani


Sobota, 14.1. 

Naši milí,

tak už jsme dojeli. Máme se dobře, vybalili jsme si a hrajeme pinčes, čteme si a těšíme se na večeři.

Římani a Miláňani