Domů

Scholarest


Informace o úhradě stravného ve školní restauraci /ŠR/.


Vážení rodiče, vážení studenti,

stravování na zdejší škole Zš a Mš sv.Augustina zajišťuje společnost SCOLAREST – zařízení školního stravování spol s.r.o.

Jsme firma, která v České republice působí od roku 1991. Ve školním stravování nabízíme služby, které patří mezi nadstandardní. Jsme zaregistrování v síti školských zařízení a při své činnosti důsledně dbáme na dodržování platné legislativy, která se ke školnímu stravování vztahuje. Jsme rádi, že můžeme v tuto chvíli oslovit i Vás. Naše ŠR nabízí svým strávníkům následující způsob stravování :

-        Strávníci restaurace mají možnost výběru z 1 druhu polévky a ze 3 druhů hlavních jídel, součástí menu je nápoj a doplněk stravy / 5 x týdně ovoce, zelenina, kompot, salát nebo desert/.

Ceny obědového menu pro žáky / menu se skládá z polévky, hlavního jídla, nápoje a doplňku stravy/ :

Obědové menu / 7 – 10 let / …………………………………………………  23,- Kč

Obědové menu / 11 – 14 let / ……………………………………………….  25,- Kč

Výdej doplňkových služeb : 

Mš obědy ……………………………………………………………………………. 12,10 – 12,25 hod

Zš obědy  ……………………………………..………………………………..……  12,20 – 14,00 hod.

-        Obědy se automaticky objednávají prostřednictvím komunikačního portálu ,  naleznete na stránkách www.skoly.scolarest.cz / obědy se načítají vždy ze čtvrtka na pátek v noci -  strava č. 1/. Vy máte možnost stravu změnit na č. 2 ,  č.3 popř zrušit/. Při dlouhodobější nepřítomnosti dítěte ve škole nutno dítěti stravu odhlašovat nebo nahlásit pí. Lebedové Haně – tel 731 438 302, e-mail. zr.6560@scolarest.cz .

Neodhlášené obědy propadají – odečtou se z konta.

 

Dále nabízíme svačinkový servis / lze přes Portál Scolarestu objednat dětem odpolední svačinu / - obložené bagety, housky, chléb, ovoce, zelenina, mléčné výrobky atd.

 

Pro úspěšný vstup do systému stravování společnosti SCOLAREST – zařízení školního stravování si dovolujeme uvést několik zásadních informací a postupů, které je třeba dodržet:

-        VYPLNIT PŘIHLÁŠKU

Přihlášky ke stravování  obdrží žáci od svých učitelů

PŘIHLÁŠENÍ DO KOMUNIKAČNÍHO PORTÁLU

Každý strávník má ke svému účtu zřízen dálkový přístup. Pro jeho získání je potřeba bezplatná registrace / vygenerování autorizačního kódu, který strávník obdrží po odevzdání přihlášky ke stravování od vedoucí pí. Lebedové/ Bude zaslán na mail.adresu.

-        KONTA STRÁVNÍKA

Na přihlášce bude uvedeno číslo účtu, na který se zasílá hotovost určená pro konzumaci. Každý strávník má vlastní variabilní symbol pro jeho konto. Platební operace lze provádět na konto : převodním příkazem nebo vkladem v hotovosti na pobočce KB .

Na příkazech uvádět vždy : variabilní číslo dítěte / číslo přihlášky/ + specifický symbol : 7250 / číslo školy/

-        JAK FUNGUJE KOMUNIKAČNÍ PORTÁL

Na komunikačním portálu www.skoly.scolarest.cz se dozvíte informace o konzumaci, stavu zůstatku na účtu nebo o možnosti nastavení posílání výše zůstatku na kartě SMS zprávou nebo e-mailem.

 

Vaše dotazy ráda zodpoví :

Hana Lebedová, vedoucí provozní jednotky , tel.číslo 731 438 302, e-mail: zr.6560@scolarest.cz