Léto/Summer /Verano ve škole sv. Augustina!

AktualityDůležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Léto/Summer /Verano ve škole sv. Augustina!

 

Summer school 2019. Dublin (Irsko) 15.7-29.7.2019

Děti se budou nejen učit anglicky, ale budou mít možnost domluvit se v hostitelské rodině a poznají i něco z kultury této krásné země.
Základní informace:
15.7.-29.7.2019 
cena: 28 000 Kč
maximální počet žáků: 20 (doporučeno pro žáky 5.-8. tříd)
Cena zahrnuje: dopolední výuku, ubytování v hostitelské rodině s plnou penzí (snídaně, obědový balíček, večeře), registrační poplatky, certifikát o ukončení studia, dopravu, transfer z/do letiště, mimovýukový program (jízdní, vstupné). Každý student bude v jiné rodině se studentem cizí národnosti, aby se zdokonaloval v angličtině i mimo výukový program.

Více informace a přihlášky : summerschool@skolasvatehoaugustina.cz

Letní škola Kasiciako. Praha (škola sv. Augustina) 8.7.- 26.7.2019

Nabízíme kompletní prázdninové vyžití pro Vaše dětí. 3 týdne plných her, výletů (1 krát za týden), soutěží, tvořivých aktivit a překvapení pod vedením odborných pedagogů.  Tematické rozložení jednotlivých výukových týdnů. Program bude zážitkově vzdělávací, umělecky laděný. Intenzivní všestranně vzdělávací program pomocí dialogu, her, básniček, písniček atd.

Základní informace:
8.7.-26.7.2019 
maximální počet dětí: 20 (doporučeno pro děti od 3 do 6 let)
Program otevřen i dětem z jiných MŠ než MŠ sv. Augustina.
Program2019                          přihlaska-letni-skolka

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina