Radostné prázdniny!

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Radostné prázdniny!

Milí přátelé!

Už jsme na konci dalšího školního roku. Tento školní rok byl pro nás všechny tak trochu netradiční. Byl pro všechny náročný, ale mohu s klidným srdcem říci, že jsme ho všichni ve škole zvládli na jedničku. Posledních pár měsíců jsme bojovali s pandemií a život ve škole se trochu zastavil.

Tento rok bylo mottem školní práce „vnímat“. Byli jsme pozváni – a byla k tomu spousta příležitostí – abychom vnímali, co se děje okolo nás, co nás překvapuje… Bůh nám posílá do života lidi a situace, na které bychom měli odpovídat s láskou. Odpověď lásky je možná, když máme oči i srdce otevřené a vnímáme každou věc v životě jako Boží znamení.

A teď jsou před námi prázdniny, čas dovolené a odpočinku! Přeji vám, abyste si odpočinuli a našli čas pro to, co je nejdůležitější, pro rodinu, pro sebe a určitě i pro Boha. Ať jsou prázdniny pro nás dobou, kdy konkrétním způsobem  uskutečňujeme lásku k druhým tím, že je vnímáme, a vnímáme i jejich potřeby. A na opětné setkání s vámi, nejen v záři, se budeme těšit!

Radostné léto!!                                                                                                              

 

P. Juan, OSA

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Třídní schůzka třídy Patricius

   Září 22 @ 16:30 - 17:00
  2. Třídní schůzka třídy Sv. Monika

   Září 22 @ 17:00 - 17:30
  3. Svatováclavský běh (turnaj)

   Září 25
  4. Sv. Václav

   Září 28
  5. Setkání pedagogů

   Říjen 5

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina