Pravidla pro nošení školní uniformy 2020/2021

Informace o školním oblečení 2020/2021

Mateřská škola a první stupeň základní školy sv. Augustina nosí jednotně bílé polokošile s logem školy.

 Školní uniforma na druhém stupni na škole sv. Augustina se u chlapců skládá z šedých kalhot, bílé či modré polokošile, ideálně s logem školy a svetru v barvě tmavě modré. Dívčí uniforma umožňuje šedou plisovanou sukni v kombinaci s bílou polokošilí, nejlépe s logem školy a červeným kardiganem. Punčocháče jsou jednobarevné, a to buď tělové barvy, černé, tmavě modré či červené. Jako variantu lze také zvolit modré lněné šaty. Pro slavnostní události obuv a ostatní doplňky vždy ladí s uniformou (zahájení školního roku, vysvědčení, návštěva divadla apod.)

 Chlapci na gymnáziu sv. Augustina nosí černé kalhoty, tmavě modré  svetr spolu s bílou košilí. Dívky mají možnost výběru mezi tmavě modrou plisovanou sukní, bílou halenkou, tmavě modrým kardiganem; černými šaty s bílou halenkou či lněnými šaty tmavě modré barvy. Punčocháče jsou v barvě tělové, tmavě modré či černé. V případě slavnostnějších příležitostí se obuv a ostatní doplňky řídí obdobnými pravidly jako na druhém stupni.

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina