Zajíček na koni o.p.s. v 7. a 8. třídě

7. tř. Posidius8. tř. Jakub z ViterbaAktualityZákladní školaKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Zajíček na koni o.p.s. v 7. a 8. třídě

Ve čtvrtek 25. května připravila společnost Zajíček na koni o.p.s. pro 7. a 8. třídu program věnovaný canisterapii. Školu navštívili též 3 pejsci, kteří názorně ukázali, jak pomáhají dětem i dospělým v nejrůznějších situacích. Dozvěděli jsme se mnoho informací k výcviku a k práci se psy u klientů. Vyzkoušeli jsme si, jak příjemné je být s pejsky v kontaktu. Byla nám přislíbena další spolupráce. Můžeme se těšit, že v příštím školním roce je opět přivítáme a něco nového se dozvíme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Ředitelské volno

   Září 29
  2. Konzultace 5. třídy

   Říjen 3 @ 14:00 - Říjen 5 @ 17:00
  3. 3. GYMA: Stary Sącz-Polsko

   Říjen 8 - Říjen 10
  4. Školní bazar

   Říjen 11 @ 8:00 - Říjen 13 @ 17:00
  5. Španělský den

   Říjen 12

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina