Radostné prázdniny!

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Radostné prázdniny!

Milí přátelé!

Už jsme na konci dalšího školního roku.

Tento rok bylo mottem školní práce „odpovědnost“. Byli jsme pozváni – a byla k tomu spousta příležitostí – abychom se chovali zodpovědně, abychom  vnímali, co se děje okolo nás a odpovídali svobodně a konali dobro.  Jak se nám do dařilo?  Jak jsme byli  zodpovědný? Výzva je pořád otevřená.

A teď jsou před námi prázdniny, čas dovolené a odpočinku! Přeji vám, abyste si odpočinuli a našli čas pro to, co je nejdůležitější, pro rodinu, pro sebe a určitě i pro Boha. Ať jsou prázdniny pro nás dobou, kdy konkrétním způsobem  uskutečňujeme lásku k druhým tím, že je vnímáme, a vnímáme i jejich potřeby. A na opětné setkání s vámi, nejen v záři, se budeme těšit!

Radostné léto!!                                                                                                              

 

P. Juan, OSA

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina