Týden 4. – 8. 6.

UncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Týden 4. – 8. 6.

Milí rodiče,

v minulém týdnu jsme se hodně věnovali přípravám na Fiestas, zvládli jsme i nacvičit dobrovolnou scénku – doufám, že se zítra vše podaří. Fiestas začíná ve 14 hod, ale děti, které buď hrají ve scénce nebo potřebují ještě dodělat plakát, mají přijít už ve 13 hod, abychom stihli vše doladit.

V posledním týdnu školy se zúčastníme společné mše sv. církevních škol v katedrále – a to ve středu 27. 6., datum je už na stránkách aktualizováno.

Několik dětí stále ještě neposlalo inzerát, který měly za úkol už od minulého pondělí – upozorňovala jsem na to opakovaně, prosím připomeňte to dětem i vy.

V minulém týdnu:
ČJ – dodělali jsme přímou řeč a začínáme s opakováním z celého roku. Ve slohu jsme kromě inzerátů pracovali na textech na plakáty na Fiestas. Čtení a dílna se týkaly divadla, což jsme si s některými vyzkoušeli při nácviku scénky.

M – uzavřeli jsme kapitolu velkých čísel a posunuli se k logice, na začátku hodiny si vždycky chvíli lámeme hlavu s nějakou hádankou.

PŘ – místo jedné češtiny jsme si povídali o nervové soustavě, čímž jsme dokončili celého člověka.

VL – v tomto týdnu přišla na řadu druhá světová válka, děti toto téma hodně zajímá a už o něm mnoho věcí vědí, bohužel nás trochu tlačí čas a nemůžeme se u něj zastavit.

Přeji pěkný víkend a těším se na viděnou na Fiestas!
Kateřina

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Konzultace 4. třída

   Březen 28 @ 13:00 - Březen 29 @ 17:00
  2. Konzultace 5. třída

   Březen 30 @ 13:00
  3. Ředitelské volno

   Duben 3 - Duben 5
  4. Velikonoční prázdniny

   Duben 6 - Duben 10
  5. Zelený čtvrtek

   Duben 6

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina