Škola rodičů

AktualityDůležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Škola rodičů

Milí rodiče,

také v tomto školním roce pro vás připravujeme Školu rodičů – cyklus na sebe nenavazujících přednášek či workshopů, které pro vás ve škole zdarma organizujeme. Srdečně vás zveme, abyste si přišli poslechnout odborníky na nejrůznější témata, odpočinuli si od dětí a něco zajímavého se dozvěděli.

Díky vašim zpětným vazbám z loňska, jsme zařadili některá konkrétní témata či přednášející. Na vaše přání je také část přednášek ve večerním čase, abychom vyšli vstříc těm, co ukládají děti, i těm, co chodí pozdě z práce.

Termíny si zapište, ve školním kalendáři už jsou. Podrobnosti najdete v přiložené pozvánce či na nástěnkách ve škole.

Skola rodicu 2019 plakatek

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Maškarní ples

   Únor 25 @ 14:00 - 16:00
  2. Popeleční středa. Mše sv.

   Únor 26 @ 8:30 - 9:30
  3. Setkáni pedagogů

   Březen 2 @ 14:30 - 17:00
  4. Konzultační hod. 2. třídy

   Březen 3
  5. Konzultační hod. 5. třídy

   Březen 4

© 2019 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina