Knihy pro školu. Tip na dárek pro školu !

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Knihy pro školu. Tip na dárek pro školu !

Vánoční dárek pro školu – kupte nám knížku do knihovny

V podkroví naší školy vytváříme pro děti prostor pro klidné studium a odpočinek s knížkou. Rádi bychom vás poprosili o podporu.

Pokud je to v současné situaci ve Vašich možnostech, darujte prosím naší škole k Vánocům jednu knížku ze seznamu, který najdete v tomto odkazu:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1y95no1-FUDyxW3ZBVgYxnZNHNb8-E39_gZYYrxjVVfk/edit?usp=sharing

K vybrané knížce, kterou chcete do knihovny darovat, prosím připište svoje jméno, aby se nekupovala dvakrát. Budeme moc rádi, když nám do knížky připíšete, že je právě od vás! Knihy je možné přinést na recepci panu Ivanovi.

Tip pod stromeček u vás

Jestli hledáte tipy na knižní vánoční dárky pro své děti, můžete se inspirovat také na stránkách projektu Čtení pomáhá (www.ctenipomaha.cz), který propojuje čtenářství a charitu. Je tu doporučena spousta skvělých knížek.

Jejich čtením navíc děti můžou někomu pomoci. Funguje to tak, že si vyberou knihu, a po jejím přečtení vyplní test. Za každý správně vyplněný test vyhrají 50 Kč, které jdou na charitu.

Pokud máte doma současnou literaturu pro děti, ze které už děti vyrostly (např. knížky prvního čtení, komiksy, aj.) ve školní knihovně je rádi využijeme. Knihy můžete také přinést  na recepci k panu Ivanovi.

Studovna a knihovna školy sv. Augustina je otevřená v pondělí, středu a pátek od 10.25 do 15.30; v úterý a ve čtvrtek od 14.00 do 15.30.

Děkujeme za Vaši podporu a přejeme Vám pokojný advent!

Petra Švecová

Knihovnice

Knihovna školy sv. Augustina

 

 

 

 

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina