Emoční sebeobrana pro rodiče

AktualityDůležité informaceGymnázium sv. AugustinaMateřská školaZákladní školaKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Emoční sebeobrana pro rodiče

Emoční sebeobrana

pro rodiče

Jak si zachovat chladnou hlavu v těžkých chvílích

seminář z cyklu Škola rodičů

v úterý 1. 2. 2022 od 17 do 19 hodin online – pro přihlášené


Narození, růst, období vzdoru, puberta. Od samého začátku je výchova provázena spoustou emocí. Emoce mají pochopitelně jak děti, tak rodiče, a proto je důležité se naučit, jak s emocemi pracovat. Rodičovství s sebou nese jak pozitivní, tak negativní emoce. Jejich správné prožívání posiluje vztah a zároveň vybavuje dítě potřebnými vzorci chování pro jeho budoucí život.

Emoční sebeobrana pomáhá rodičům orientovat se v emocích vlastních i dětských a učí nás, jak s nimi nakládat tak, aby byly cennou součástí života v jeho plnosti a barvách. Na společném setkání, se, jak napovídá podtitul, budeme věnovat tomu, jak jsi v těžkých chvílích zachovat chladnou hlavu. Zároveň se budeme bavit i o tom, jak si současně zachovat i vřelé srdce.

Lektor:

Mgr. et MgA. Martin Sedláček

 • spoluautor konceptu Emoční sebeobrany, lektor, kouč
 • přednáší psychologii na pražské DAMU
 • má vlastní terapeutickou praxi
 • vede společnost Impropact, zaměřenou na integraci technik divadelní práce v oblasti rozvoje lidských zdrojů

Pokud se chcete semináře zúčastnit, přihlaste se prosím zde.

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Výlet Brno Mendel. GYMNÁZIUM

   Květen 23
  2. Konzultace 2. třída

   Květen 24 @ 14:00 - 17:00
  3. Konzultace 2. třída

   Květen 25 @ 13:00 - 17:00
  4. Konzultace 3. GYMA

   Květen 26 @ 17:45 - 18:15
  5. Konzultace 3. GYMA

   Květen 27 @ 14:00 - 17:00

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina