Thanksgiving celebration

Důležité informaceFotogalerieKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Thanksgiving celebration

Již druhým rokem jsme v naší škole v rámci anglického měsíce oslavili Díkuvzdání. Oslava byla opravdu se vším všudy – spousta zábavy, radosti a setkání. Slavnost začala ve středu, kdy jsme se všichni mohli zapojit do mnoha soutěží a workshopů, kde jsme se naučili spoustu nových informací o anglické kultuře a samotném Díkuvzdání. Ve čtvrtek jsme v oslavách pokračovali. Nenechali jsme se odradit přicházející zimou a zapojili jsme se do závodů mezi jednotlivými třídami. Do oslav se zapojili i naši nejmenší, děti ze školky si pro nás připravily divadelní představení. Pak už následoval koncert našich spolužáků z gyma a Jendy Skácela. Po těchto úžasných hudebních výkonech jsme se přesunuli do školy, kde jsme se pustili do ochutnávky dýňových dezertů, které upekli naši spolužáci. Celý program se opravdu vydařil! Všichni se bavili a radovali s kamarády a právě o tom je Díkuvzdání.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na tvorbě programu!

 

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Setkání pedagogů

   Prosinec 4 @ 14:30 - 17:00
  2. Sv. Mikuláš

   Prosinec 6 @ 8:00 - 17:00
  3. Konzultace 4. třída

   Prosinec 6 @ 14:15 - 16:30
  4. Setkání prarodičů

   Prosinec 7 @ 14:00 - 17:00
  5. Škola rodiny: Mami, tati, taky se bojíte?

   Prosinec 12 @ 18:00 - 19:00

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina