Projekt: Achilleova přilba

6. tř. AlipiusDůležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Projekt: Achilleova přilba
Dne 7. března se v rámci výuky dějepisu uskutečnil společný projekt studentů GYMA I. a 6. třídy – Achilleova přilba. Žáci představili významné osobnosti starověkého Řecka a předvedli své znalosti. Vše posuzovala porota složená ze studentů I. roč. gymnázia. Z osobností vybrala 3 nejlepší – 3. místo obsadila Kristýna Matúšová (Ariadna, princezna z Kréty) 2. Michal Matúš (Platón) a vítězem se stala Maruška Duřtová, co by Sapfó. 
Ve vědomostní části soutěže se na třetím místě umístila Rósa Vorlová a na druhém Kateřina Říčková.
 Vítězem celé soutěže a držitelem Achilleovi přilby se stala Barbora Hamplová. 
 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Konzultace 4. třída

   Březen 28 @ 13:00 - Březen 29 @ 17:00
  2. Konzultace 5. třída

   Březen 30 @ 13:00
  3. Ředitelské volno

   Duben 3 - Duben 5
  4. Velikonoční prázdniny

   Duben 6 - Duben 10
  5. Zelený čtvrtek

   Duben 6

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina