Maturita 2023

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Maturita 2023

V dubnu a květnu tohoto roku na naší augustiniánské škole poprvé probíhaly maturitní zkoušky. Nervozita panovala nejen mezi maturanty samotnými, ale i ostatními studenty a pedagogy školy. Pro všechny to byla premiéra. O to víc nás potěšilo, že drtivá většina studentů zvládla zkoušky na výbornou. Povzbudivá byla i slova paní předsedkyně Mgr. Evy Špačkové, zkušené profesorky Arcibiskupského gymnázia, která hodnotila úroveň znalostí našich studentů velmi kladně a byla nám celkově velkou oporou. Na závěr následovalo slavnostní a důstojné předání maturitního vysvědčení v augustiniánském kostele sv. Tomáše na Malé Straně. Závěrečné grilování se pak už neslo ve velmi radostné atmosféře. Našim úspěšným maturantům srdečně gratulujeme a přejeme jim v životě mnoho štěstí!

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Ředitelské volno

   Září 29
  2. Konzultace 5. třídy

   Říjen 3 @ 14:00 - Říjen 5 @ 17:00
  3. 3. GYMA: Stary Sącz-Polsko

   Říjen 8 - Říjen 10
  4. Školní bazar

   Říjen 11 @ 8:00 - Říjen 13 @ 17:00
  5. Španělský den

   Říjen 12

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina