Maturita 2023

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Maturita 2023

V dubnu a květnu tohoto roku na naší augustiniánské škole poprvé probíhaly maturitní zkoušky. Nervozita panovala nejen mezi maturanty samotnými, ale i ostatními studenty a pedagogy školy. Pro všechny to byla premiéra. O to víc nás potěšilo, že drtivá většina studentů zvládla zkoušky na výbornou. Povzbudivá byla i slova paní předsedkyně Mgr. Evy Špačkové, zkušené profesorky Arcibiskupského gymnázia, která hodnotila úroveň znalostí našich studentů velmi kladně a byla nám celkově velkou oporou. Na závěr následovalo slavnostní a důstojné předání maturitního vysvědčení v augustiniánském kostele sv. Tomáše na Malé Straně. Závěrečné grilování se pak už neslo ve velmi radostné atmosféře. Našim úspěšným maturantům srdečně gratulujeme a přejeme jim v životě mnoho štěstí!

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina