Klub mladého diváka

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Klub mladého diváka

Klub mladého diváka  je program, kde se studenti gymnázia účastní divadelních představení za symbolickou cenu. Letos jsme navštívili s paní profesorkou angličtiny Angelikou Trejbalovou celkem šest vystoupení: Ženitba, Mnoho povyku pro nic, Vojna a mír, Bídníci, Žítkovské bohyně, Dům Bernardy Alby. Všechny hry se konají ve známých divadlech po celé Praze, kam byste se normálně nedostali. Všechna představení byla povedená, ale nejvíce se nám líbilo představení Bídníci od francouzského dramatika Victora Huga v divadle Gója. Tato příležitost bude i příští školní rok, kterou si nenecháme ujít a Vám to také doporučuji využít.

Natálka a Bára  z gyma II,  Tomáš z Vilanovy

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina