Týden 12. – 16. 3.

UncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Týden 12. – 16. 3.

Milí rodiče!

Tento týden mě konzultace trochu vyčerpaly, tak dnes jen krátce.

 

Tuto neděli se uvidíme v klášteře na křížové cestě a na prodávání pečiva s výtěžkem pro školu v Nigérii. Připomínám, že budeme rádi za zabalené pečivo k prodeji na stánku naší třídy. Těšíme se na viděnou!

 

Na víkend mají také děti postní úkol pomáhat s přípravou jídla, tak jim to můžete připomenout, ať postní pečivo k prodeji připraví co nejvíce svými silami.

 

Příští týden nás v pondělí čeká den tatínků (na svátek sv. Josefa), odpoledne je pro ně připraven ve škole program. Všechny tatínky srdečně zveme!

 

Ve čtvrtek má naše třída na starosti mši sv. v 15.30 v kapli (3. patro). Mám radost z velké ochoty dětí pomáhat s přípravou čtení, hudby i přímluv. Budeme rádi i za vaši účast, je to mše celé naší třídy, nejen dětí a mě, ale i rodičů, případně prarodičů.
Některé děti mají domů na nácvik čtení, hraní na nástroj nebo zpěv žalmu, prosím, jestli byste jim s tím pomohli.

 

V pátek se budeme po třídách fotit, individuální fotky nebudou možné. Děti by měly mít školní tričko, ideálně co nejčistší.

 

Potom bychom si popovídali na téma avizované „sexuální výchovy“. Moc prosíme, pokud možno to dětem neříkejte, ony vědí, že to někdy bude, a to myslím stačí. Hlavním tématem je úžas nad Božím stvořením lidí a lidského těla, vztahy, změny v těle v pubertě a vznik nového života. Plus samozřejmě možnost se ptát a diskutovat. Jak jsme o tom mluvili na třídních schůzkách.

 

K uplynulému týdnu:
Bylo toho hodně, tentokrát vám konkrétně poreferují děti.

 

Přeji vám klidný víkend!

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Uzavřeme klasifikace

   Leden 24
  2. Lyžování

   Leden 24 - Leden 28
  3. Klasifikační rada

   Leden 28 @ 14:00 - 17:00
  4. Vysvědčení v MŠ

   Leden 31 @ 14:00 - 14:15
  5. Vysvědčení ZŠ a GYMA

   Leden 31 @ 14:30 - 15:30

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina