Podzimní školní Bazar. Poděkování!

Důležité informaceUncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Podzimní školní Bazar. Poděkování!

Milí přátelé,

máme za sebou další podzimní školní bazárek a mne nezbývá než velmi a velmi poděkovat vám všem, kteří jste nás jakkoli podpořili, dovolili dětem se této oblíbené 🙂 akce účastnit a všem, kdo na nás mysleli. Díky vám všem, vaší pomoci a přízni se tentokrát vybralo rekordních: 21.105 Kč a byly předány hned v pondělí otci Juanovi pro účely naší školy.

Veškeré přebytky byly rozděleny mezi několik organizací působících v ČR, které pomáhají sociálně slabým, maminkám samoživitelkám či dětem v dětských domovech a lidem bez střechy nad hlavou (již tradičně necháváme část přebytků otci Juanovi pro zimní období a klášter sv. Tomáše, kde pomáhají bezdomovcům). Několika rodinám ve velmi těžké životní situaci jsme pomohli vybrat si na místě potřebné a pomohli nám na oplátku s úklidem.

Děkujeme tedy za vaši podporu a budeme se opět na jaře 2024 těšit na další společný školní bazar.

Lucie Kirschová

Koordinátor školního bazaru
 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Setkání pedagogů

   Prosinec 4 @ 14:30 - 17:00
  2. Sv. Mikuláš

   Prosinec 6 @ 8:00 - 17:00
  3. Konzultace 4. třída

   Prosinec 6 @ 14:15 - 16:30
  4. Setkání prarodičů

   Prosinec 7 @ 14:00 - 17:00
  5. Škola rodiny: Mami, tati, taky se bojíte?

   Prosinec 12 @ 18:00 - 19:00

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina