Podzimní školní Bazar. Poděkování!

Důležité informaceUncategorizedKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Podzimní školní Bazar. Poděkování!

Milí přátelé,

máme za sebou další podzimní školní bazárek a mne nezbývá než velmi a velmi poděkovat vám všem, kteří jste nás jakkoli podpořili, dovolili dětem se této oblíbené 🙂 akce účastnit a všem, kdo na nás mysleli. Díky vám všem, vaší pomoci a přízni se tentokrát vybralo rekordních: 21.105 Kč a byly předány hned v pondělí otci Juanovi pro účely naší školy.

Veškeré přebytky byly rozděleny mezi několik organizací působících v ČR, které pomáhají sociálně slabým, maminkám samoživitelkám či dětem v dětských domovech a lidem bez střechy nad hlavou (již tradičně necháváme část přebytků otci Juanovi pro zimní období a klášter sv. Tomáše, kde pomáhají bezdomovcům). Několika rodinám ve velmi těžké životní situaci jsme pomohli vybrat si na místě potřebné a pomohli nám na oplátku s úklidem.

Děkujeme tedy za vaši podporu a budeme se opět na jaře 2024 těšit na další společný školní bazar.

Lucie Kirschová

Koordinátor školního bazaru
 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Uzávěrka klasifikace

   Červen 20
  2. Tábor ZŠ

   Červen 22 - Červen 24
  3. Plavecký výcvik 4. a 5. třída

   Červen 22 @ 8:00 - Červen 26 @ 17:00
  4. Tábor MŠ

   Červen 24 - Červen 26
  5. Vysvědčení s hodnocením za druhé pololetí

   Červen 28

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina