Lyžařský kurz: 1.-3. GYMA. Janské Lázně 8.-12.1.2024

Důležité informaceTřídy GYMAKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Lyžařský kurz: 1.-3. GYMA. Janské Lázně 8.-12.1.2024

Je třetí den, který jsme započali pořádnou snídaní. Plni síly jsme poté vyrazili na svah. Sluníčko nás hřálo a po sněhu to jezdilo jedna báseň. Po náročném lyžování jsme si dopřáli zaslouženou horkou čokoládu v krásné secesní kavárně. Jak jsme se dozvěděli od pana profesora Františka, historie této kavárny, stejně jako našeho penzionu, sahá až do roku 1904. K večeři nás čekal všemi oblíbený kuřecí řízek. Tento den jsme zakončili večerním programem od GYMA I.Hezké slunečné počasí posíláme i do Prahy a loučí se z redakce Clare a Bára z GYMA II.

 

 

První den  lyžování  jsme se začali báječnou snídaní, kterou připravil personál penzionu. Plní energie jsme se rychle oblékli a vyrazili na svah.

Hlavním cílem bylo rozdělit lyžaře podle schopností a naučit nebo zopakovat nové lyžařské techniky. Ale nejen to, měli jsme také čas na volnou jízdu se spolužáky nebo také na horkou čokoládu v bufetu na svahu. Po návratu nás čekal výborný oběd, který nám dodal energii na zasloužený odpočinek. Někteří si odpočívali, ale jiní vyndali stolní hry nebo si zahráli kulečník či fotbálek, který na ubytování je. Večer jsme si dali chutnou večeři a poté jsme se všichni zapojili do společenské hry, kterou jsme my, třída třetí gymy, připravili. Celý večer jsme se hráli, soutěžili a tvořili vzpomínky. A takhle skončil náš první den.

-Cecílie 3 GYMA

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. 5. třída – návštěva Krokodýlí ZOO

   Únor 27 @ 9:00 - 13:00
  2. 4. třída – Technické muzeum (Voda)

   Březen 1 @ 10:00 - 13:30
  3. Konzultace 3. třídy

   Březen 1 @ 15:00 - 17:00
  4. Setkání pedagogů

   Březen 4 @ 14:30 - 17:00
  5. Konzultace 2.GYMA

   Březen 5 @ 13:30 - 17:00

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina