Stepařská soutěž. 3. místo!

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Stepařská soutěž. 3. místo!

Žáci z kroužků stepu, pod vedením Ivy Janečkové, dnes vyhráli na soutěži 3.misto. Moc gratulujeme!

„Vystupovali s choreografií „V Paříži“, kterou jste mohli vidět na plese. Zastepovali bezvadně, všechna práce (a nebylo ji málo) se zúročila v ten správný moment. Byli jsme jediní, kdo nebyl ze zavedeného klubu, jediný „obyčejný“ školní kroužek. Přesto do své kategorie úplně zapadli a byli srovnatelní se svými soupeři v kategorii. Už to samo o sobě je v tomto oboru velký úspěch. Obsadili 3. místo ze 4. Ale co víc – zastepovali bez chyby, přesně, v rytmu a s úsměvem. Budiž tento úspěch inspirací i stepaříkům vašim, kteří – věřím – půjdou v okovaných šlépějích svých kolegů…“ ( Iva Janečková)

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Hlavní prázdniny

   Červenec 2 - Srpen 31
  2. Začátek přípravného týdne

   Srpen 27 @ 9:30 - 17:00
  3. Začátek šk. r. v ZŠ

   Září 3 @ 8:30 - 11:30
  4. Mše svatá, 8.30

   Září 3 @ 8:30 - 9:30
  5. 1. třída tř. sch.

   Září 3 @ 9:30 - 10:30

© 2017 ZenSoft