Stepařská soutěž. 3. místo!

Důležité informaceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Stepařská soutěž. 3. místo!

Žáci z kroužků stepu, pod vedením Ivy Janečkové, dnes vyhráli na soutěži 3.misto. Moc gratulujeme!

„Vystupovali s choreografií „V Paříži“, kterou jste mohli vidět na plese. Zastepovali bezvadně, všechna práce (a nebylo ji málo) se zúročila v ten správný moment. Byli jsme jediní, kdo nebyl ze zavedeného klubu, jediný „obyčejný“ školní kroužek. Přesto do své kategorie úplně zapadli a byli srovnatelní se svými soupeři v kategorii. Už to samo o sobě je v tomto oboru velký úspěch. Obsadili 3. místo ze 4. Ale co víc – zastepovali bez chyby, přesně, v rytmu a s úsměvem. Budiž tento úspěch inspirací i stepaříkům vašim, kteří – věřím – půjdou v okovaných šlépějích svých kolegů…“ ( Iva Janečková)

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. 100 let výročí založení Republiky

   Říjen 25 @ 11:00 - 14:30
  2. Podzimní prázdniny

   Říjen 29 - Říjen 30
  3. Výlet na Vyšehrad, Dušičky

   Listopad 2
  4. Setkání pedagogů

   Listopad 5 @ 14:30 - 17:00
  5. Škola rodičů

   Listopad 6 @ 17:00 - 19:00

© 2017 ZenSoft