Pravidla pro nošení školní uniformy

Mateřská škola a první stupeň základní školy sv. Augustina nosí jednotně bílé polokošile s logem školy.

 Školní uniforma na druhém stupni na škole sv. Augustina se u chlapců skládá z šedých kalhot, bílé či modré polokošile, ideálně s logem školy a svetru v barvě tmavě modré. Dívčí uniforma umožňuje šedou plisovanou sukni v kombinaci s bílou polokošilí, nejlépe s logem školy a červeným kardiganem. Punčocháče jsou jednobarevné, a to buď tělové barvy, černé, tmavě modré či červené. Jako variantu lze také zvolit modré lněné šaty. Pro slavnostní události obuv a ostatní doplňky vždy ladí s uniformou (zahájení školního roku, vysvědčení, návštěva divadla apod.)

 Chlapci na gymnáziu sv. Augustina nosí černé kalhoty, tmavě modré  svetr spolu s bílou košilí. Dívky mají možnost výběru mezi tmavě modrou plisovanou sukní, bílou halenkou, tmavě modrým kardiganem; černými šaty s bílou halenkou či lněnými šaty tmavě modré barvy. Punčocháče jsou v barvě tělové, tmavě modré či černé. V případě slavnostnějších příležitostí se obuv a ostatní doplňky řídí obdobnými pravidly jako na druhém stupni.

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Živy Betlém

   Prosinec 13 @ 14:00 - 17:00
  2. Vánoční besídka MŠ

   Prosinec 18 @ 16:00 - 17:00
  3. Vánoční prázdniny

   23.12.2019 - 3.1.2020
  4. Tříkrálová sbírka

   6.1.2020 - 10.1.2020
  5. Setkání pedagogů

   6.1.2020 @ 14:00 - 17:00

© 2019 Škola sv. Augustina