Pravidla pro nošení školní uniformy 2021/2022

Důležité informaceGymnázium sv. AugustinaŘády a směrniceKomentáře nejsou povolené u textu s názvem Pravidla pro nošení školní uniformy 2021/2022

Mateřská škola nosí bílé polokošile s logem školy.

První stupeň základní školy sv. Augustina nosí bílé polokošile s logem školy. U chlapců lze také zvolit tmavě modré kalhoty a doplnit tmavě modrým svetrem. Dívky si mohou vybrat mezi červenými šaty či červenou sukní s polotrikem s logem školy.

Školní uniforma na druhém stupni na škole sv. Augustina se u chlapců skládá buď ze stávajícího školního oblečení. tj.  šedých kalhot, bílé či modré polokošile, ideálně s logem školy a svetru v barvě tmavě modré. Nové školní oblečení se sestává z tmavě modrých kalhot, bílé polokošile s logem školy, tmavě modrého svetru s logem školy. Dívčí uniforma umožňuje původní šedou plisovanou sukni v kombinaci s bílou polokošilí, nejlépe s logem školy a červeným kardiganem. Punčocháče jsou jednobarevné, a to buď tělové barvy či tmavě modré. Jako variantu lze také zvolit modré lněné šaty. Nově dívky na druhém stupni nosí červené šaty, šedo-modrou kostkovanou sukni, červený kardigan s logem školy, bílé polotriko, barva punčochových kalhot zůstává stejná. Pro slavnostní události obuv a ostatní doplňky vždy ladí s uniformou (zahájení školního roku, vysvědčení, návštěva divadla apod.).

 Chlapci na gymnáziu sv. Augustina nosí černé kalhoty, tmavě modrý svetr spolu s bílou košilí. Nově mohou zvolit bílou košili s logem školy, tmavě modrý svetr s logem školy, tmavě modré kalhoty. Dívky mají možnost výběru mezi původní tmavě modrou plisovanou sukní, bílou halenkou, tmavě modrým kardiganem; černými šaty s bílou halenkou či lněnými šaty tmavě modré barvy. Punčocháče jsou v barvě tělové či tmavě modré. U nového oblečení mohou kombinovat tmavě modré šaty s logem školy, bílou halenku s logem školy a sukni, obojí doplněné tmavě modrým kardiganem s logem školy. V případě slavnostnějších příležitostí se obuv a ostatní doplňky řídí obdobnými pravidly jako na druhém stupni.

 

 

 

 

 • Poslední příspěvky

 • Nadcházející akce

  1. Konzultace 7. třídy

   Říjen 18 @ 14:00
  2. Konzultace 8. třídy

   Říjen 19 @ 14:00 - Říjen 20 @ 17:00
  3. Přátelské setkání v klášteře sv. Tomáše. MŠ

   Říjen 19 @ 18:00 - 21:00
  4. Konzultace 9. třídy

   Říjen 21 @ 14:00 - Říjen 22 @ 17:00
  5. Pivobrání v kostele sv. Tomáše

   Říjen 22 @ 16:00 - 21:00

© 2020 MŠ, ZŠ a Gymnázium sv. Augustina